6 marca 2015

ULUBIONE SZMINKI na dzieńMiło jest mi Was powitać po bardzo długiej przerwie. Odkryłam ostatnio dwie bardzo fajne szminki, które dzięki swoim kolorom sprawdzą się na dzień jak i na wieczór do mocno zaznaczonego oka. Mam nadzieję, że post przypadnie nam do gustu i chociaż przy następnej wizycie w drogerii pomacacie i zobaczycie czy takie kolorki skradną wasze serce w takim stopniu jak moje!
Zaczynamy!


Zaczniemy od szminki z Essence, którą polubią właścicielki mocno wypielęgnowanych i nawilżonych ust. Dlaczego? Ma tendencję do podkreślania suchych skórek i zbierania się w załamaniach ust. Ale gdy odrzucimy jej drobne minusy i skupimy się na najważniejszym, czyli kolorze to zachwyt nad nią jest usprawiedliwiony. Utrzymuje się na ustach 2-4 h, jednak przez to, że jest satynowa nie jest tak komfortowa w noszeniu jak jej następna koleżanka. 


W przypadku Wibo formuła odpowiada mi w 100%. Sunie po ustach jak marzenie, nie podkreśla suchych skórek i zostawia błyszczykowe wykończenie. Na ustach wytrzymuje 2-3 godziny. Jej kolor jest żywszy niż Love Me, dlatego nie każdej z Was będzie się podobał na ustach, jednocześnie ożywia buzię i zwykły makijaż nabiera blasku i wyglądamy na wypoczęte nawet jeśli to sprawa korektora w dużych ilościach ;).


Od góry Essence na dole Wibo. Jak widać Essence ma satynowe wykończenie i odrobinę lepszą pigmentację, Wibo błyszczy i po dwóch warstwach kolor jest na tyle intensywny co Essence przy jednej. Essence to brudny zgaszony róż, bardzo uniwersalny i powinien pasować każdej z nas, zaś Wibo to jasny i żywy kolor. Na ustach różnica jest nie wielka, prawie niewidoczna.


Wierzę, że większa część z Was dotrwała do końca i chociaż dopisałyście Essence i Wibo do swojej listy 'do zobaczenia w drogerii'. Chciałam pokazać Wam te produkty, ponieważ ich cena nie jest wysoka, dobrze się sprawdzają i można je dostać stacjonarnie i online. 4 komentarze:

  1. Obie bardzo lubię co prawda mam inny kolory ale te też są śliczne

    OdpowiedzUsuń
  2. Kolory te świetnie prezentują się na Twoich ustach.

    OdpowiedzUsuń
  3. cudnie wyglądają na Twoich ustach.

    OdpowiedzUsuń