23 marca 2013

Wybielamy zęby na Wiosnę : Denivit Anti-Stain

Hej !

Dopadło i mnie. Co ? Ból gardła, głowy i męczący kaszel. Jest to dla mnie nowością, nigdy w marcu nie byłam chora. Wydaje mi się, że to przez swoją nieudolność. Nie ważne. W babcinej apteczce nic nie było anygrypowego więc pojechałyśmy do apteki i zahaczyłyśmy o Rossman.

Pasta zapakowana jest w kartonik. W głębi znajduje się pasta i ulotka od producenta, zalecenia i opisy innych produktów tej firmy. 


Dołączony jest też tester wybielania. Po zdjęciu stałego aparatu borykam się z dość widocznymi przebarwieniami. Chciałam wybielić zęby u mojego dentysty jednak cena takiego zabiegu nie jest na moją kieszeń. Obecnie przebarwienia są na poziomie 9.

Ulotka. Miałam okazję używać też pasty z tej firmy. Z tego co pamiętam była wybielająca, miałam ją na wakacjach i spisywała się świetnie, jednak wybielenie było bardzo delikatne.
Za 20 ml płacimy ok.25 zł. 

Życzę wam miłej soboty. Uciekam pod kołdrę, do wieczora muszę się wykurować : )

6 komentarzy:

 1. great post!
  what about follow each other?
  let me know :)
  have a nice week-end :)
  xx
  veronica

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam paste z tej firmy. Pasta jak to pasta, wybiela ale bardzo delikatnie. Ja swoje zęby wybielałam Białą Perłą. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. O, będę czekać na recenzję pasty. Ja też mam duże przebarwienia już z natury, a dodatkowo uwielbiam kawę, więc to tylko pogarsza sprawę :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam tej pasy, ale daj znać jak się u Ciebie sprawdziła

  OdpowiedzUsuń
 5. życzę zdrowia :))
  daj znać jak się sprawiła pasta :D

  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdrowia życzę :)
  I jestem ciekawa jak spisze się ta pasta :p jak Ci pomoże to też kupię :D

  OdpowiedzUsuń