9 lutego 2013

Przegląd szafy : KREMY DO TWARZY

Hej, Hej !

Dzisiaj kremy do twarzy. Ich mam stosunkowo mało, staram się je zużywać na bieżąco i nie kolekcjonować w szafie, bo po co wyrzucać pieniądze w błoto jeśli dany krem się przeterminuje a my go nawet nie zaczęłyśmy używać. A oto i oni :

Avene Cold Cream - recenzja tego kosmetyku pojawiła się na blogu ---> klik !


Vichy Aqualiathermal - z tego co się orientuję jest to miniaturka, dostałam ją od mamy ona dostała zestaw ale kremu nie używa, na kremy vichy ma uczulenie. Jest to na prawdę dobry krem. Nadaje się na noc jak i na dzień, zostawia film na twarzy ale nie jest to dla mnie uciążliwe. Ma lekką konsystencję mimo to świetnie nawilża. Myślę nad kupnem pełnowymiarowego opakowania.Babydream - ten krem głównie stosuję na dzień. Szybko się wchłania, nawilża i lekko matuje skórę. Ma lekką konsystencję, nie zapchał mnie czego na początku się obawiałam. Jest białawy, ma lekki prawie nie wyczuwalny zapach. Jest bardzo wydajny, tani i bardzo dobrze dostępny.


Ajurwedyjski Krem z kurkumą - odkryłam ją dzięki D&P i nie żałuję ! Ten krem pomógł mi w okresie gdy miałam problemy z nadmiernym wydzielaniem sebum. Pachnie męsko, ma konsystencję pianki. Stosunkowo szybko się wchłania i co najważniejsze matuje na kilka dobrych godzin. Jest niedrogi, bardzo wydajny !


A jakich kremów wy używacie ??

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz